فروش دستگاه قوطی پرکن چهارتوزین SSN 4008x - آگهی 6663

توضیحات :

در ابتدا محصول گرانول را در مخزن بالابر Z میریزیم و در مرحله بعد توسط بالابر به مخزن قوطی پرکن هدایت میشود و پس از آن توسط دستگاه ، وزن کشی میگردد و در قوطی های مورد نظر ریخته میشود و قوطی ها به ترتیب به قسمت درب بندی و در نهایت به قسمت شرینک شدن هدایت میگردد.

موارد استفاده این دستگاه : این دستگاه پرکن انواع مواد گرانولی به شکل توزین دار مانند پسته ، میوه و سبزیجات خشک و حبوبات و خشکبار ، قند و همچنین شکر، چای، کشمش، زرشک و برنج، مواد دارویی و شیمیایی و … است .

عملکرد دستگاه کاملا الکترومکانیک پنوماتیک است و به طول 220 سانتی متر ، عرض 120 سانتی متر ، ارتفاع 260 سانتی متر تولید می شود. همچنین برق مورد احتیاج این دستگاه سه فاز میباشد اما با توجه به نوع درخواستی که مشتری دارد قابل تغییر دادن به تک فاز نیز میباشد .وزن این دستگاه 1100 کیلوگرم است و در وزن 20 الی 2000 گرم بسته بندی را انجام میدهد .سرعت بسته بندی کردن این دستگاه در هر دقیقه با توجه به حجم و همچنین نوع محصولی که میخواهد بسته بندی شود از 10 تا 15 عدد متغیر میباشد .عرض بسته بندی این دستگاه از 50 تا 245 میلیمتر متغیر میباشد و طول بسته این دستگاه نیز تا 50 الی 400 میلیمتر است.

شرکت صنعت سازان نام آور تنها دارنده نشان استاندارد در ایران و همچنین CE اروپا در زمینه ساختن و تولید کردن ماشین آلات مواد غذایی و همچنین بسته بندی است و تمام ماشین آلات تولیدی این شرکت همراه با یک سال گارانتی تعویض کردن قطعات و همچنین پانزده سال خدمات پس از فروش است.

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی