فروش دستگاه بسته بندی چهار توزین حبوبات - آگهی 6659

توضیحات :

این دستگاه بسته بندی چهارتوزین که چهار عدد ترازو جهت وزن کشی محصولات گرانولی همچون حبوبات و خشکبار ، قند و شکر ، چای ، برنج و… دارد.

داشتن مانیتور کاملا لمسی همراه با منوی فارسی و همچنین داشتن زبان های دلخواه ( مخصوص صادرات ) و داشتن سیستم عیب یاب کامپیوتری یکی از مزایای این دستگاه به شمار می آید . همچنین کارکرد دستگاه کاملا به صورت اتوماتیک میباشد.

اندازه و ابعاد بسته ها با تغییر یافتن قطعه ای به نام لوله و همچنین یقه قابل تغییر میباشد.

موارد استفاده این دستگاه : این دستگاه مخصوص بسته بندی انواع محصولات گرانولی همچون حبوبات ، گردو و پسته ، تخمه ،چای و برنج ، چیپس سیب زمینی و ماکارونی فرم ، شکلات ، تافی و شکر پنیر و همچنین خشکبار ، قند خرد شده و شکر ، میوه و سبزیجات خشک و همچنین جو و گندم پوست کنده و پرک شده ، گیاهان دارویی و همچنین تمام مواد داروئی و شیمیایی به صورت اتوماتیک است.
لفاف بسته بندی این دستگاه : سلفون ، ترسبافون صدفی و پلی استر ، متالایز و همچنین فویل آلومینیوم میباشد .

عملکرد دستگاه کاملا الکترومکانیک پنوماتیک است و این دستگاه به طول 200 سانتی متر ، عرض 170 سانتی متر ، ارتفاع از مخزن تا کف زمین با احتساب کردن چرخ ها 290 سانتیمتر تولید میشود .همچنین برق مورد نیاز برای دستگاه سه فاز و با توجه به نوع درخواست مشتری قابل تغییر به تک فاز میباشد .وزن کل این دستگاه 1600 کیلوگرم و در وزن های 20 الی 2000 گرم بسته بندی میکند .سرعت بسته بندی دستگاه در هر دقیقه با توجه به حجم و نوع محصول از 10 تا 25 عدد بسته متغیر میباشد عرض بسته بندی این دستگاه  از 50 تا 245 میلیمتر قابل تغییر میباشد و طول بسته نیز تا 50 الی 400 میلیمتر است

شرکت صنعت سازان نام آور تنها دارنده نشان استاندارد در ایران و همچنین CE اروپا در زمینه ساختن و تولید کردن ماشین آلات مواد غذایی و همچنین بسته بندی است و تمام ماشین آلات تولیدی این شرکت همراه با یک سال گارانتی تعویض کردن قطعات و همچنین پانزده سال خدمات پس از فروش است.

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی