فروش دستگاه بسته بندی پیمانه ای حجمی SSN4005 - آگهی 6657

توضیحات :

دستگاه بسته بندی پیمانه ای حجمی ، برای بسته بندی تمام محصولات گرانولی همچون نمک و حبوبات و همچنین شکر کاربرد دارد . این دستگاه دارای سیستم تمام اتوماتیک میباشد و همچنین وزن کشی این دستگاه بر اساس حجم پیمانه انجام می شود.

بدین صورت که محصولی که مورد نظر است پس از اینکه توسط بالابر در داخل مخزن دستگاه بسته بندی ریخته شود ، توسط پیمانه هایی که قابل تنظیم میباشد وزن کشی شده و در مرحله بعد داخل کیسه ها تخلیه میگردد و به صورت کاملا اتوماتیک بسته بندی میشود.

داشتن سیستم HMI لمسی با منوی فارسی و سایر زبان های دلخواه یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه میباشد .

داشتن سرعت بالا در بسته بندی از مزایای این دستگاه است اما درصد خطا در وزن کشی از سیستم توزین دار بسیار بالاتر می باشد .

موارد استفاده این دستگاه : این دستگاه مخصوص بسته بندی کردن حبوبات ، غلات ، خشکبار ، ماکارونی فرم همچنین اسنک و پاپ کورن ، پروتئین سویا ، شکر و نمک کریستال و پودر ژله ، پودر شوینده ، ذغال و همچنین تمامی مواد دارویی و شیمیایی به صورت کاملا اتوماتیک میباشد .
لفاف بسته بندی این دستگاه : سلفون ، ترسبافون صدفی ، پلی استر و متالایز و همچنین فویل آلومینیوم است .

عملکرد این دستگاه کاملا الکترومکانیک است و به طول 150 ، عرض 125و همچنین ارتفاع 250 سانتیمتر تولید میشود .همچنین برق مورد نیاز این دستگاه در سه فاز و همراه با نوع درخواست مشتری قابل تغییر به تک فاز میباشد .وزن کامل دستگاه 900 کیلوگرم و در وزن 20 الی 1100 گرم بسته بندی میکند.سرعت بسته بندی دستگاه در دقیقه بسته به حجم و نوع محصول بسته بندی از 10 تا 35 عدد بسته متغیر میباشد .عرض بسته بندی از 50 تا 245 میلیمتر قابل تغییر میباشد و طول بسته نیز تا 50 الی 400 میلیمتر است.

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی