فروش خط تولید نوشابه های گازدار تجاری - آگهی 6646

توضیحات :

خط تولید نوشیدنی اتوماتیک نوشابه های گازدار (CSD) 

توضیحات محصول

خط تولید نوشابه های گازدار نوشابه های گازدار (CSD) به طور عمده شامل سیستم آب خالص، چغندر قند قند بالا، دیگ بطری، فیلتر شربت، مخلوط کننده نوشیدنی با قدرت بالا، فیلتر دی اکسید کربن، دستگاه آب سرد، دستگاه تمیز کردن CIP، دستگاه پر کردن بطری، درب اتوماتیک دستگاه، دستگاه بطری حرارتی، دستگاه ضربات، چاپگر، تجهیزات برچسب و بسته بندی. تجهیزات. با توجه به تقاضای واقعی بازار، خط تولید خط تولید بطری های نوشیدنی بطری عرضه شده توسط شرکت ما می تواند با 2000 بطری / 34000 بطری ساعت با بطری 500 میلی لیتر برسد.

جزئیات محصول

در دستگاه تولید اتوماتیک گاز حاوی نوشیدنی، ماده ای که مخلوط با دی اکسید کربن است، به طور اتوماتیک وارد سیلندر مایع دستگاه پر کردن گاز حاوی نوشیدنی تحت اختلاف فشار می شود و اصل پر شدن فشار برای پر کردن سطح مایع استفاده می شود. دستگاه پر کردن بطری های شیشه ای حاوی نوشیدنی گاز در راه زنجیره تغذیه ای استفاده می شود، بطری شیشه ای در داخل یک دستگاه پر کردن با هوا بدون نوشیدنی به نوبه خود وارد می شود. بطری های شیشه ای توسط پیچ پیچ تقسیم بطری توسط پیچ پیچ جدا می شوند، سپس چرخ ستاره و دستگاه پایین بطری در وسط منتقل می شود و بطری های شیشه ای به قسمت flushing، قسمت پر شدن و قسمت پوشش دستگاه پر کردن بطری شیشه ای. در میان آنها بخش تماس با دستگاه بست و دهان بطری دستگاه شستشوی پلاستیکی بدون عاری از آلودگی مواد غذایی به کار گرفته می شود تا دهان بطری بطری شیشه ای قابل شستشو نباشد. در صورت کم بودن درجه حرارت محلی، آب شستشوی بطری های شیشه ای نیاز به پیش گرم شدن دارد و دستگاه پیش گرم کننده آب کشیده آب می تواند برای جلوگیری از انفجار بطری ها باشد. دستگاه پر کردن بطری های پلاستیکی حاوی نوشیدنی گاز در راه بطری ورودی هوا استفاده می شود، یعنی بطری خالی بطری بر روی مسیر باد قرار می گیرد. تحت نیروی باد ارائه شده توسط فن، بطری خالی به نوبه خود به دستگاه پر کردن بطری وارد می شود. از طریق چرخ ستاره میانی، بطری به طور پیوسته از طریق بطری شستشو، پر کردن و مکانیسم پوشش دادن است. روش شستشوی بطری: گیره دهان بطری تنگنا را نگه می دارد و 360 درجه در طول ریل راهنمای ویژه سوزاندن چرخش می کند تا مراحل شستشوی زیر را کامل کند:

(1) بطری شیشه ای به 180 درجه تغییر می کند، دهانه بطری به پایین به پایین 2 است، شیر به طور خودکار باز می شود، و دریچه تخلیه به طور خودکار بسته می شود، بطری شستشو در بطری تخلیه 180 درجه تبدیل می شود و دهان بطری به سمت بالا سپس قسمت پر شدن دستگاه پرکن برای نوشیدنی گاز را وارد کنید و از اصل پر کردن ایزوباریک برای پر کردن نوشیدنی حاوی گاز دیاکسیدکربن در سیلندر مایع استفاده کنید. فرآیند پر کردن به شرح زیر است:

(1) محل اولیه: دهان بطری هنوز شیر پرکنی را لمس نکرده است و تمام پاساژ های گاز و مایع بسته شده اند.

2. فشار عقب بادی: بطری و شیر پر کننده تا موقعیت پیش تعیین شده، هنگامی که چنگال چرخش سوپاپ قابل رویت را باز می کند، و گاز فشار وارد بخاری از طریق کانال قابل گردش از مخزن حلقوی می شود. گاز تزریق: هنگامی که فشار در بطری به فشار مخزن می رسد، دریچه مایع به طور خودکار باز می شود، و مایعات حاوی گاز باید از طریق چتر نجات تقسیم دیوار بطری جریان یابد. در عین حال، فشار گاز جایگزین شده در بطری از طریق لوله بازگشتی به مخزن باز می گردد و هنگامی که سطح بطری به پایین تر از لوله بازگشتی می رسد، مایع پایان می یابد. بستن شیر: چنگال را برای بستن شیر گاز فشار و شیر مایع بچرخانید. تورم: بالای دی اکسید کربن باز می شود و دی اکسید کربن و سایر گازهای غیر مستقیم در بطری از شیار حلقوی ریخته می شوند و هوا از تنگنا خارج می شود. آزادی فشار: فشار سوپاپ باز می شود، فشار بطری از طریق سوپ سوزن در کانال خروجی فشار در شیار زاویه ای برای فرار. در نهایت، نوشیدنی پر شده با گاز پر می شود به وسیله بسته شدن و فرآیند آب بندی را کامل می کند. 
یک دستگاه پر کردن بطری های پلاستیکی برای پر کردن انواع بطری های ظرفیتی استفاده می شود. یعنی 350 میلی لیتر، 500 میلی لیتر و 1 لیتر می تواند به عنوان یک دستگاه پر کردن برای یک گاز حاوی نوشیدنی استفاده شود، اما لازم است قطر همان بطری را تضمین کند. در مورد بطری های مختلف، به منظور جایگزینی نوع بطری، سه دستگاه پر کردن یک دستگاه بطری سقوط مجهز است. در تغییر نوع بطری، نیازی به تنظیم ارتفاع خط انتقال نیست، به طوری که اطمینان حاصل شود که بطری پایدار باشد و نه تنها چرخ راهنمای کمکی زیر چرخ. عملیات ساده و راحت است.

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
  • برای مشاهده اطلاعات تماس نظرات ثبت شده ، میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود " اینجا " کلیک کنید.
  • ۲۳ شهریور ۹۹
    احمد اقبال :
    شماره تماس با فروشنده دستگاه
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی