فروش دستگاه الکترونیکی دور کننده صنعتی موش - آگهی 66397

توضیحات :

دستگاه الکترونیکی دور کننده صنعتی انواع موش

دستگاه الکترونیکی دور کننده صنعتی انواع موش
این دستگاه بدون استفاده از سموم و هیچگونه مواد شیمیایی و مصرفی از طریق 3 روش و 5 خروجی مجزا محیط زندگی شما را کاملا بی خطر و بدون هیچگونه عوارض سوعی برای شما و خانوادیتان عاری از موش می کند.
1. انتشار امواج آلتراسونیک در هوا از سه خروجی مجزا (270 درجه).
2. انتشار یون منفیO3 در هوا.
3. ایجاد امواج الکترو مغناطیسی.

خواص انحصاری استفاده از سیستم یون منفی:
- هوا را ضد عفونی می کند.
- هوا را استریلیزه و تمیز می کند.
- خواب را راحت می کند.
- از عفونت جلوگیری می کند.
- از متازتاز جلوگیری می کند.


- این دستگاه با بهره گیری از 5 خروجی مجزا (3 عدد برای آلتراسونیک 270 درجه، 1 عدد برای انتشار یون و 1 عدد برای امواج الکترومغناطیسی)
- طراحی شده برای منزل، ویلا، فروشگاه، انبار، کارگاه، هتل، رستوران، فنادی، کارخانه، آشپزخانه های صنعتی، سرویس های بهداشتی، اماکن عمومی و ...
- دارای چراغ خواب.
- دارای دکمه، روشن / خاموش، برای هر سه عملکرد جداگانه یا همزمان دستگاه.
- میزان برق مصرفی: 9 وات در ساعت معادل یک لامپ کم مصرف 9 واتی.
- فضای تحت پوشش: 85 الی 135 متر مربع 
- تاثیر گذار بر انواع: موش (صحرایی / خانگی).
- این دستگاه بر انواع پشه تاثیرگذار نمی باشد.

عملکرد دستگاه: 
- سیستم کار این دستگاه در دور کردن حیوانات موذی به این صورت است که ابتدا سیستم تخم ریزی و تولید مثل آنها را ظرف 2 هفته مختل و قطع می کند و سپس محیط را برای زندگی آنها غیر قابل تحمل می سازد.
- طی 2 الی 4 هفته پس از نصب، بسته به نوع حیوان و درجه انبوهی آن نتیجه مطلوب به دست می آید.
- توجه داشته باشید که این دستگاه دارای تاییدیه آمریکا و اروپا می باشد و هیچگونه اثر سوئی بر مکانیزم جسمی و عصبی انسان در هر رده سنی و انواع حیوانات خانگی از قبیل سگ، گربه، ماهی، پرنده و... ندارد.

عملکرد همزمان دستگاه:
1. این دستگاه با انتشار صدای مافوق صوت (Ultrasonic) با فرکانس 20000 تا 25000 هرتز، محیط را غیر قابل تحمل برای حشرات و حیوانات موذی می کند که این فرکانس برای گوش انسان و حیوانات دیگر غیر قابل شنیدن است. (LED سبز رنگ)
2. این دستگاه با انتشار یون منفی در هوا بویی شبیه طوفان ایجاد می کند (غیر قابل احساس برای انسان) که حشرات گمان می کنند طوفان در راه است، در نتیجه حشرات محیط را ترک می کنند. (LED زرد رنگ)
3. این دستگاه با ایجاد امواج الکترو مغناطیسی در داخل سیم های برق ساختمان حشرات و حیوانات موذی داخل دیوار را از محیط دور میکند. (LED قرمز رنگ)

روش کار:
برای بهترین عملکرد کافیست پس از اتصال به برق کلید روی دستگاه را 4 مرتبه فشار دهید تا همه چراغ ها روشن شود که در این حالت تمام سیستم های دستگاه به طور کامل فعال می شوند.
توجه داشته باشید این دستگاه در هنگام اتصال به برق و یا استفاده از دگمه انتخاب نحوه عملکرد دستگاه ابتدا برای اطمینان شما از عملکرد مثبت دستگاه فرکانسی قابل شنیده شدن توسط گوش انسان را تولید می کند و سپس به عملکرد خود می پردازد.

 

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی