فروش دستگاه الکترونیکی دور کننده خانگی - آگهی 66395

توضیحات :

دستگاه الکترونیکی دور کننده خانگی انواع موش و جوندگان موذی


- دستگاه الکترونیکی دور کننده موش و جوندگان موذی خانگی توسط امواج آلتراسونیک فرکانسی قابل تنظیم
- این دستگاه با بهره گیری از فن آوری نوین امواج آلتراسونیک فرکانسی قابل تنظیم و بدون استفاده از مواد مصرفی یا سمی محیط را برای انواع موش و جوندگان موذی غیر قابل تحمل می نماید، بنابر این موش و جوندگان مذکور برای تداوم نسل خود مجبور به ترک محیط می شوند.
- تحقیقات آزمایشگاهی نشان می دهد که امواج آلتراسونیک فرکانسی قابل تنظیم همزمان بر سیستم شنوایی و عصبی موش و جوندگان موذی تاثیر می گذارد بنابراین بنا به تاثیر سینرژیک این دو عامل، تاثیر گذاری این دستگاه، بیش از دو برابر دستگاه های مشابه می باشد.
- تولید 140 دسی بل (db) صوت در بازه شنوایی موش و جوندگان موذی توسط این دستگاه باعث می شود تا جانور از خانه، پناهگاه، آب و غذا صرف نظر کند و محیط را ترک نماید.
- فرکانس تولیدی دستگاه در بازه 30000 هرتز الی 65000 هرتز (Hz) می باشد که برای گوش انسان و حیوانات خانگی مثل سگ، گربه، پرنده و ماهی غیر قابل شنیدن است.
- دستگاه دارای پیچ تنظیم فرکانس امواج آلتراسونیک می باشد.
- دستگاه دارای دکمه تست دستگاه می باشد.
- ابعاد: ‎12 x 8 x 8.5 سانتیمتر


دکمه تست دستگاه:
- این دستگاه اولین دستگاه مجهز به دکمه تست می باشد، که به مصرف کننده این امکان را می دهد که در هر زمان از نحوه و عملکرد دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
- با فشار دادن این دکمه دستگاه علاوه بر عملکرد عادی خود، صدایی با شدت 140 دسی بل (db) را در محدوده شنوایی انسان تولید می کند که کاملا مشابه صدایی است که به گوش موش وجوندگان موذی می رسد.
- علاوه بر نشان دادن عملکرد دستگاه، این دکمه به شما کمک می کند که امواج آلتراسونیک فرکانسی را از طریق پیچ تنظیم، تنطیم نمایید.

پیچ تنظیم فرکانس امواج آلتراسونیک:
این دستگاه مجهز به پیچ تنظیم فرکانس امواج آلتراسونیک در بازه 30000 هرتز الی 65000 هرتز (Hz) می باشد که با انجام مراحل نحوه تنظیم در قسمت بعد ، می توانید در زمانی بسیار کوتاه تر نسبت به دستگاه های مشابه موش و جوندگان موذی را از محیط به بیرون هدایت نمایید.

مراحل تنظیم فرکانس امواج آلتراسونیک:
توجه داشته با شید در تمامی مراحل پس از چرخاندن پیچ تنظیم دکمه تست را به مدت 10 ثانیه فشار دهید تا تغییر نسبت به حالت قبل را احساس نمایید.
1. ابتدا پیچ را به سمت راست یا چپ تا انتها بپیچانید و تا 3 روز به پیچ دست نزنید.
2. پیچ فقط قابلیت چرخش 270 درجه را دارد، پس از گذشت 3 روز آن را 45 درجه بپیچانید و دوباره 3 روز به آن زمان بدهید. این عمل را 3 روز، 3 روز ادامه دهید تا به انتهای دیگر پیچ برسید.
3. ممکن است در یکی از بازه های 3 روزه شما موش را بیشتر ملاحظه نمایید، آن درجه را به یاد بسپارید و پس از پایان دوره، پیچ دستگاه را برای همیشه بر روی آن درجه قرار دهید زیرا موش یا جونده موذی مورد نظر شما به آن فرکانس شدیدا حساس می باشد و سریع تر محیط را ترک می کند.
4. اگر در هیچکدام از مراحل موش را ملاحظه ننمودید یا از دستگاه برای پیشگیری از ورود موش به محل سکونت خود استفاده می نمایید بهتر است پیچ دستگاه را در وسط قرار دهید (حدودا هرتز 48000)

فضای تحت پوشش:
- فضای خالی و بدون وسایل، 200 متر مربع
- فضای با وسایل نسبتا کم (بدون فرش و یا موکت)، 180 متر مربع
- فضای با وسایل نسبتا کم (همراه با فقط موکت)، 150 متر مربع
- فضای با وسایل نسبتا کم (همراه با فقط فرش)، 120 متر مربع
- فضای با وسایل نسبتا کم (همراه با فرش و موکت)، 100 متر مربع

توضیحاتی پیرامون عملکرد دستگاه:
- دستگاه نباید در پشت وسایل منزل قرار گیرد.
- بهتر است دستگاه بر روی فرش، موکت و امثال آن قرار نگیرد.
- دستگاه را به هیچ عنوان حتی برای مدت زمان کوتاهی از برق خارج ننمایید زیرا این دستگاه تاثیر گذاری لحظه ای دارد.

خدمات ویژه رایگان فروشگاه پارس
- مشاوره برای محل نصب دستگاه
- مشاوره برای محاسبه تعداد دستگاه مورد نیاز
- مشاوره برای گرفتن بهترین نتیجه از دستگاه
- مشاوره برای نصب دستگاه در فضا های صنعتی و نیمه صنعتی
- بازدید محل برای انجام کارهای کارشناسی (فقط برای شهر تهران)

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی