فروش دستگاه تخصصی صنعتی و نیمه صنعتی قابل برن - آگهی 66351

توضیحات :

دستگاه تخصصی صنعتی و نیمه صنعتی قابل برنامه ریزی دورکننده موش سوسک

قوی ترین دستگاه دور کننده انواع موش حتی سنجاب

قابلیت برنامه ریزی  اولتراسونیک و الکترومغناطیس با دو بلندگو قوی . مناسب برای منازل، دفاتر، انبارها، سوله ها، کارخانه ها، سالن های تولید، کارگاهها، رستورانها و ......


موثر برای دور کردن : موش صحرایی، موش شهری، خفاش، مارمولک، سوسک ریز،سوسک کابینتی ، سوسک حمام، مورچه، موریانه، کک، ساس، کنه، عنکبوت، پروانه، بید، هزارپا، جیرجیرک و اکثر خانواده حشرات.

توجه توجه توجه : جدیدترین و پیشرفته و قوی ترین دستگاه دورکننده موش و حشرات قابلیت برنامه ریزی دقیق در سایت قرار گرفت از مشتریانی که خرید یا تعویض یا ثبت سفارش کرده اند خواهشمند است با پیامک یا تلگرام یا وات اسپ به این شماره 09303737836 پیغام دهند که اولویت با این افراد است چون تعداد محدود میباشد در ضمن این دستگاه با گارانتی عودت وجه 100% واراتتی و گارانتی میگردد.

قوی ترین و تخصصی ترین با قابلیت برنامه ریزی در دستگاه دورکننده صنعتی و نیمه صنعتی  موش سوسک ریز تا ساس و تمام خانواده حشرات  مدل P-003 با دو بلندگو بسیار قوی برای متراژهای بالا

ساخت کشور هنگ کنگ دارای مجوز EPA آمریکا ، CE ، FC ، ROHS اتحادیه اروپا

قدرت بسیار بالا در دفع سوسک ریز (سوسری کابینتی ) و سوسک درشت (امریکایی ) تا مساحت 150مترمربع

احتیاج ندارد شما چند دستگاه تهیه فرمایید قدرت این دستگاه برای دفع حشرات برای 150 مترمربع تضمین شده است .

قدرت بالا در دفع موش شهری تا موشی صحرایی و حتی سنجاب

 

EPA آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده می باشد که یکی از ارگانهای بسیار سختگیر در ارائه مجوز واردات دستگاههای الکترونیکی می باشد که عدم مضر بودن بر روی سلامت و محیط زیست و کارایی دستگاه را آزمایش و سپس تاییده برای ورود به آمریکا را صادر  میکند.

دارای عملکرد اولتراسونیک و الکترومغناطیس. مناسب برای منازل، دفاتر، انبارها، سوله ها، کارخانه ها، سالن های تولید، کارگاهها، رستورانها و ......

تنها دستگاهی می باشد که قابلیت برنامه ریزی برای دفع حشرات و موش و نوع شدت آن را دارا می باشد .بطوریکه می تواندی دستگاه را طوری برنامه ریزی کنید که فقط موش و خانواده جوندگان را با شدت ثابت یا متغیر هدف بگیرد یا برای حشرات چنین مکانیزمی را پیدا کنید و یا می توانید به دستگاه برنامه ای تلفیقی از هر دو رو بدهید یعنی هم حشرات و هم موش را هدف قرار دهد .


موثر برای دور کردن : موش صحرایی، موش شهری، خفاش، مارمولک، سوسک ریز، سوسک حمام، مورچه، موریانه، کک، ساس، کنه، عنکبوت، پروانه، بید، هزارپا، جیرجیرک و اکثر خانواده حشرات.

• دارای لامپ LED نشانگر عملکرد اولتراسونیک.
• دارای چراغ خواب.
• دارای کلید تست عملکرد دستگاه.
• دارای تکنولوژی اولتراسونیک نسل دوم (فرکانس شدت بالا ).
• دارای تکنولوژی اولتراسونیک نسل سوم ( طوفان اولتراسونیک)
• دارای تکنولوژی الکترومغناطیس نسل سوم ( نفوذ بیشتردردیوار)
• دارای تکنولوژی CODP (تنظیم شدت فرکانس خروجی برای هریک از خانواده آفات به صورت تخصصی-High/Low)
• دارای تکنولوژی APR(ضد مقاوم شدن آفات به فرکانس دستگاه)
• دارای 2 میکروچیپ 14 پایه و 2 میکرو چیپ 8 پایه هوشمند

این دستگاه چگونه کار می کند؟

این دستگاه کاملا ایمن بوده و بی نیاز از مواد شیمیایی خطرناک می باشد.
این دستگاه در طیف گسترده ای از اماکن قابل استفاده است.
این محصول سازگار با محیط زیست بوده و هیچ ضرری برای سلامتی انسان و حیوانات خانگی ندارد.
این دستگاه هیچگونه صدمه فیزیکی به جانوران موذی و آفات وارد نمی کند بلکه با ایجاد محیطی ناامن و نامناسب ادامه زندگی در محیط را برای آنان غیرممکن کرده باعث فرار آنها از محیط می شود.

نحوه عملکرد تکنولوژیهای بکار رفته در دستگاه

1- تکنولوژی اولتراسونیک نسل دوم ( فرکانس شدت بالا):

در طراحی این دستگاه که از تکنولوژی اولتراسونیک نسل دوم بهره می برد کلیه مدارات الکترونیکی و اسپیکرهای دستگاه بهینه سازی شده و فرکانسی با شدت بالاتر نسبت به دستگاههای نسل اول تولید می کند.

2- تکنولوژی اولتراسونیک نسل سوم ( طوفان اولتراسونیک) :

این تکنولوژی نقطه عطفی در صنعت دستگاههای دور کننده آفات می باشد.

این دستگاه دو موج اولتراسونیک قدرتمند با فرکانسهای متفاوت منتشر می کند که در اثر تضاد بین آنها یک آشفتگی صوتی ( طوفان اولتراسونیک) در محیط ایجاد می شود.

طوفان اولتراسونیک توسط انسان و حیوانات خانگی قابل شنیدن نیست ولی بوسیله جوندگان و حشرات موذی شنیده شده باعث احساس ناراحتی و ناامنی ودر نتیجه ترک محیط توسط آنها می شود.

 

3- تکنولوژی الکترومغناطیس نسل سوم ( نفوذ بیشتر در عمق دیوارها):

این تکنولوژی به دستگاه کمک می کند که با تغییردادن میدان مغناطیسی اطراف سیمهای برق یک حصار نامرئی درون دیوارها، کف و سقف واحد یعنی مکانی که اکثرحشرات و جوندگان علاقه زیادی به پنهان شدن درون آن دارند ایجاد می نماید و با از بین بردن توان ارتباط و تغذیه و تاثیر مستقیم بر روی سیستم عصبی آنها در نهایت منجر به فرار آنها از محیط می گردد.


توصیه هایی برای نتیجه گیری بهتر
1- محدوده پوششدهی اولتراسونیک دستگاه تا 650 مترمربع در فضای باز و بدون مانع می باشد در صورتیکه فضای مورد نظر بوسیله دیوار یا موانع گوناگون دیگر مانند قفسه، کارتن، پارتیشن و .... به قسمتهای مجزا تقسیم شده باشد محدوده تاثیرگذاری اولتراسونیک دستگاه محدود به اتاق و یا قسمتهای مجزای موجود می شود.
2- محدوده پوشش دهی الکترومغناطیس دستگاه 150 مترمربع برای هر طبقه از واحد بوده و از طریق سیم کشی های برق موجود درون دیوارها اثر می کند و دیوار وسایر موانع موجود مانع از انتشار آن نمی شود. برای گرفتن بهترین نتیجه از سیستم الکترومغناطیس دستگاه به ازای هر 150 مترمربع حتما باید یک دستگاه تهیه شود ( مثلا یک واحد 300 متری نیاز به دو دستگاه دارد).
3- برای نتیجه گیری بهتر می توان در فضاهایی که مستعد حضور آفات می باشند مانند زیر شیروانی، زیرزمین، راهرو و راه پله ها نیز دستگاه مجزا تعبیه نمود.

مشخصات فنی دستگاه:

Weight: 180 g
Dimensions: 86×152×37 mm
Power input: AC 185-240V/ 50-60Hz
Power consumption: 3-4Watts
DB rating: 120dB
Rated frequency: 28KHz-85KHz
Ultrasonic coverage: 650 s.q.m/one room
Electromagnetic coverage: 120s.q.m- wherever there are electrical wires
Standards: FCC, CE, RoHS
MADE IN Hong Kong

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی