فروش خط بسته بندی حبوبات و آجیل و خشکبار - آگهی 6616

توضیحات :

خط بسته بندی حبوبات و آجیل و خشکبار و ادویه

نحوه انجام کار در خط بسته بندی و تصفیه حبوبات ،اول مراحل بوجاری و الک کردن حبوبات ،توسط دستگاه بوجاری که فیلتر و سیکلون به آن نصب شده است ،انجام می گردد بعد فرآیندهای تکمیلی روی حبوبات، جهت تصفیه بهتر ،انجام می شود .تصفیه حبوبات با دستگاه شن گیر و دستگاه سیاه دانه گیر کامل می شود و حبوبات توسط نوار نقاله انتقال یا بالابر مورب به دستگاه پالیشر جهت زدودن گرد و غبار و براق شدن،هدایت می شوند. حبوبات آماده بوسیله بالابر z یا بالابر مورب به دستگاه بسته بندی حبوبات منتقل خواهد شد،دستگاههای بسته بندی عمودی مانند دستگاه بسته بندی عمودی حجمی (دستگاه بسته بندی عمودی پیمانه ای) و یا دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار مانند بسته بندی دو یا بسته بندی چهار توزین ،مناسب بسته بندی حبوبات می باشند . جهت بسته بندی حبوبات با تغییراتی که در بسته بندی حجمی - پیمانه ای صورت گرفته ،دیگر نیازی به تعویض پیمانه نیست و حجم پیمانه به صورت برقی قابل تنظیم است.دستگاه بسته بندی عمودی پیمانه ای اتوماتیک ارزانتر از مدل های بسته بندی عمودی توزین دار می باشد، پس از بسته بندی حبوبات، نوبت به مرحله کارتن شدن و بسته بندی شیرینگ می رسد ،دستگاه بسته بندی شیرینگ(شرینک) از مدل های شیرینگ دستی (تونل شیرینگ) تا شیرینگ اتوماتیک قابل استفاده است. استفاده از کیسه های وکیومی برای بسته بندی حبوبات قابل اجرا می باشد که دستگاه وکیوم مواد غذایی در دو مدل دستگاه وکیوم عمودی و یا دستگاه وکیوم افقی (دستگاه وکیوم ایستاده) با تعداد نازل های متفاوت بسته به راندمان تولید، قابلیت انتخاب را دارد.

بسته بندی آجیل در دو مدل، بسته بندی وکیومی و بسته بندی سلفونی کاربرد دارد. در بسته بندی وکیومی آجیل انواع وکیوم های دو نازل و چهار نازل که از مدل وکیوم مواد غذایی عمودی(دستگاه وکیوم ایستاده) می باشند کاربرد فراوان دارد ،اما در بسته بندی سلفونی آجیل ،استفاده از دستگاه عمودی حجمی توصیه نمی شود زیرا باعث شکنندگی و آسیب به آجیل و مغز می شود و استفاده از دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار ،مناسب بسته بندی آجیل و بسته بندی مغز می باشد.

بسته بندی خشکبار در صورت نیاز به آسیاب، ابتدا سبزیجات خشک توسط آسیاب چکشی (موادی مانند گشنیز ،شنبلیله،گیاهان دارویی) بطور کامل آسیاب شده ، سپس جهت بسته بندی توسط بالابر Z، به دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار رفته و در کیسه های سلفونی بسته بندی می شوند. جهت افزایش ماندگاری و افت کیفیت محصول، مانند عطر و بوی محصول بهتر است گیاهان دارویی خشک را توسط دستگاه بسته بندی وکیومی عمودی یا دستگاه بسته بندی وکیومی افقی در کیسه های وکیومی بسته بندی نماییم خصوصا برای صادرات مناسب می باشد.

بسته بندی نمک و شکر و ادویه و مواد پودری در کیسه های سلفونی توسط دستگاه بسته بندی عمودی پودری انجام می گردد. دستگاه بسته بندی نمک و دستگاه بسته بندی شکر در صورت نیاز به بسته بندی در نایلون، از لحاظ ساختار سیستم دوخت و سلفون کش، با دستگاه بسته بندی عمودی پودر که با سلفون کار می کند متفاوت می باشد. دستگاه بسته بندی مواد پودری به همراه بالابر پودر برای انتقال مواد به قیف دستگاه بسته بندی، یک ست کامل و اتوماتیک را تشکیل می دهند ، نوار نقاله هدایت محصول بسته بندی شده در تمام دستگاههای بسته بندی عمودی قابل نصب می باشد تا مواد بسته بندی شده را به قسمت کارتن گذاری و بسته بندی شیرینگ هدایت کند . انواع دستگاه بسته بندی شیرینگ پک خصوصا دستگاه بسته بندی شیرینگ در مدل های نیمه اتوماتیک در این خطوط کاربرد فراوان دارد.

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی