فروش خط تولید و بسته بندی حبوبات - آگهی 6615

توضیحات :

معرفی خط بسته بندی حبوبات

خط بسته بندی حبوبات : شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار به عنوان یکی از قدیمی ترین تولید کننده های انواع دستگاه خط تولید حبوبات در ایران است که طراح و تولید کننده با بیش از ۲۰ سال سابقه در طراحی و ساخت خط تولید بسته بندی حبوبات میباشد. محصولات این شرکت در طی سالهای اخیر علاوه بر ایران به کشورهای دیگری همچون ترکمنستان، کویت، آذربایجان،قزاقستان، گرجستان و … صادر شده و مورد رضایت مشتریان عزیز قرار گرفته است.
همه دستگاه‌های تولیدی معرفی شده در این صفحه، دارای گارانتی ۱۸ ماهه و همچنین سی سال خدمات پس از فروش می‌باشد. همچنین نصب کامل تمامی دستگاه های خط بسته بندی حبوبات برعهده کاشناسان  شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار می‌باشد.

معرفی خط کامل بسته بندی حبوبات

منظور از خط کامل بسته بندی حبوبات یا خط بسته بندی حبوبات مراحل کامل پاک کردن حبوبات با خط بوجاری حبوبات ، انتقال با بالابر و نوارهای نقاله به دستگاه پولیش ، پولیش غلات و حبوبات و در نهایت بسته بندی حبوبات با دستگاه های چند توزین است. در تصویر زیر مراحل خط بسته بندی حبوبات را به طور پشت سر هم مشاهده میکنید:

خط بسته بندی حبوبات - خط کامل بسته بندی حبوبات - خط تولید بسته بندی حبوبات

در ادامه متن سعی شده تا معرفی تمامی مراحل کار خط کامل بسته بندی حبوبات در زیر به طور کامل و با اشاره دقیق به دستگاه ها صورت بگیرد. خط کامل بسته بندی حبوبات دارای ظرفیت بالایی در تولید و بسته بندی حبوبات به صورت تمام اتوماتیک است.

لازم به ذکر است که بسیاری از دستگاه های خط کامل بسته بندی حبوبات شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار در کارخانه ها و کارگاه های داخل و خارج ایران مشغول به کار بوده و پس از سالها، همچنان مورد رضایت مشتریان است.

با خط بسته بندی حبوبات و نحوه کار آن بیشتر آشنا شوید:

در ویدئو زیر یکی از تولید کنندگان فعال کشور به طور کامل به توضیح مراحل و همچنین سود و زیان ‌های بسته بندی حبوبات در ایران می‌پردازد.

 

۱. مخزن و بالابر مدل BKO 005 4000

اولین دستگاه در خط بسته بندی حبوبات مخرن حبوبات و همچنین بالابر برای انتقال حبوبات پاک نشده به دستگاه بوجاری میباشد. برای این منظور حبوبات ابتدا در مخزن ریخته شده و سپس از طریق بالابر به دستگاه خط بوجاری حبوبات منتقل می گردد. 

 

2. دستگاه بوجاری ۵۰۰۰ BHO 020

در دومین مرحله از خط کامل بسته بندی حبوبات، مواد مورد نظر پیش از بسته بندی حبوبات در خط بوجاری حبوبات و به وسیله دستگاه زیر از گرد و غبار پاک شده و آماده پولیش خواهد شد و در این مرحله از خط تولید حبوبات گرد و غبار و حتی اجسام سنگین تر مانند ساقه غلات از آنها جدا میشود. 

3. مخزن و بالابر مدل BKO 005 4000

پس از دومین مرحله در خط بسته بندی حبوبات، مواد به صورت پیاله ای با بالابر برای حمل با نقاله منتقل می‌شود. شایان ذکر است  که علاوه دستگاه های ذکر شده در این خط تولید حبوبات بسته بندی شده، دستگاه های دیگری هم به صورت سفارشی قابل طراحی و اضافه کردن برای بسته بندی حبوبات و خط تولید حبوبات هستند.

 

4. نقاله NDO 015 4000

پیش از عملیات پولیش مواد بسته بندی شامل حبوبات و یا دیگر مواد گرانولی در خط، از طریق نواری به نام نقاله به بالابر پولیش منتقل می‌شوند. در این بخش از خط حبوبات ، مواد قابل کنترل چشمی و همچنین دست چین پیش از عملیات پولیش و بسته بندی هستند. 

 

5. مخزن و بالابر مدل BKO 005 4000

در این مرحله نیز باز به وسیله بالابر حبوبات برای پولیش به دستگاه منتقل میشوند. تمامی بالابرهای بکار رفته در خط تولید حبوبات به جز بالابر Z از یک مدل بوده و کارایی یکسانی با هم دارند.

 

6. پولیش PHO 020 5000

دستگاه پولیش خط حبوبات یکی از اصلی ترین دستگاه ها در خط بسته بندی حبوبات میباشد. این دستگاه با قابلیت نیم تا پنج تن پولیش در یک شیفت کاری از توان و ظرفیت بالایی برخوردار است.

 

هفت: مخزن بالابر BZK 005 8000

یک گام پیش از آخرین مرحله از خط بسته بندی حبوبات، انتقال آن از مخرن بالابر Z  شکل به دستگاه چند توزین است. این بالابر مخصوص حمل به دستگاه توزین در خط بسته بندی حبوبات می باشد. 

 

8.توزین بسته بندی BTA 040 6000

آخرین مرحله از خط بسته بندی حبوبات، توزین برای بسته بندی حبوبات بوده و این دستگاه قابلیت بسته بندی انواع مواد گرانولی از جمله بسته بندی حبوبات را دارد. این دستگاه با توان عالی ۱۰ تا ۲۵ پاکت در دقیقه در حالت تمام اتوماتیک امکان بسته بندی حبوبات با انواع لفاف بسته بندی را دارد.

فیلم خط تولید بسته بندی حبوبات

فیلم خط تولید بسته بندی حبوبات را میتوانید در ویدئو زیر تماشا کنید. در این ویدئو به طور حدودی یک خط تولید بسته بندی حبوبات نشان داده شده است. بسیاری از این دستگاه ها مشابه دستگاه هایی هستند که ما در شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار در قالب خط حبوبات به مشتریان عزیز عرضه میکنیم.

 

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی