فروش پکینگ ضد رسوب گرید اسپلش برج خنک کننده - آگهی 661265

توضیحات :

پکینگ ضد رسوب گرید اسپلش برج خنک کننده

پکینگ ضد رسوب گرید اسپلش برج خنک کننده
 شرکت مهندسی پاک زیست فرآیند
 02177903416-02177928818-09123397883
 تهران

برای افزایش تبادل حرارتی بین جریان آب و هوا در داخل برج خنک کن از پکینگ‌ها یا پر کننده های کولینگ تاور استفاده می‌گردد که با افزایش سطح تماس جریان آب با هوا و همچنین کاهش سرعت جریان آب، در خنک سازی جریان آب نقش موثری دارند.پکینگ‌های کولینگ تاور (cooling tower) بصورت پکینگ های شبکه‌ای بوده و در دو نوع پکینگ های غشایی یا پکینگ فیلم ورقه ای(Film Packing) و اسپلش پکینگ (Splash Packing)یا اسپلش بار(Splash Bar) در برج خنک کننده ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
در صورت وجود آبهایی با سختی بالا و یا وجود آلاینده ها درون آب که احتمال تشکیل رسوب(scale) بر روی سطح پکینگ و به دنبال آن گرفتگی کانال ها و مجرای عبور آب وجود دارد، مناسب ترین انتخاب استفاده از پکینگ های ضد رسوب اسپلش یا پرکننده های ضد رسوب اسپلش(Splash Fill Packing) می باشد. در پکینگهای ضد رسوب اسپلش(Anti Scale Splash Packing) با توجه به اینکه قطرات آب پس از برخورد به پکینگ به قطرات ریزتر تبدیل می شود لذا پس از برخورد به سطوح تبخیر، عملاً ذرات معلّق در آب، فرصتی برای نشستن یا چسبیدن به سطوح تبخیر را پیدا نمی کنند.
پکینگ های گرید اسپلش(Grid Splash Packing) یا پکینگ های شبکه ای نوع دیگری از پکینگ های اسپلش از جنس پلی پروپیلن(PP) هستند که در آبهایی که سختی و ذرات معلق(TSS) آب ورودی به برج خنک کننده بسیار بالاست کاربرد ویژه دارند.فاصله شبکه ها در پکینگ های گرید اسپلش(Grid Splash) به اندازه ای است که هیچ گونه گرفتگی رسوبات بر روی پکینگ ایجاد نشده فلذا کاهش راندمان در عملکرد کولینگ تاور صورت نمی گیرد. پر کننده های ترشحی اسپلش یا پکینگ های فیلینگ کولینگ تاور(Splash Filling Packing) در آبهایی که ذرات معلق بالایی دارند یا TSSبالایی دارند و قابلیت رسوب گذاری آب بالاست استفاده می شود. زیرا در پکینگ فیلم های ورقه ای احتمال گرفتگی پکینگ و کاهش راندمان کولینگ تاور بالاست.نحوه انتقال حرارت و جرم بصورت اسپلش شدن (پاشیده شدن) قطرات آب در هوا بوده و کمترین رسوب گذاری را به همراه دارد و دارای عمری نامحدود می باشند.فرم توری شکل آن باعث می شود،انتقال حرارت وجرم روی قطره ای معلق در هوا صورت پذیرد و درنتیجه از رسوب گیری پایینی نیز برخوردار می باشند ودر رده پکینگ های ضد رسوب قرار می گیرند.
شرکت پاک زیست فرآیند تامین کننده انواع پکینگ غشایی(پکینگ لانه زنبوری) وضد رسوب اسپلش و گرید اسپلش از جنسPP

نظرات کاربران

در حال پردازش ...
صرف نظر از پاسخ دهی (ارسال پاسخ برای نظر )
ورود / ثبت نام
درحال پردازش آگهی ...
irandastgahlogoدرحال پردازش ...

بستنجستجوی پیشرفته آگهی